Qualident

O nas

kompleksowa opieka nad każdym pacjentem

Działalność kliniki Qualident sięga 1990 roku. Przez cały ten czas skutecznie dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, świadcząc wysokiej jakości, kompleksowe leczenie. Nazwa Qualident pochodzi od ang. Quality, ponieważ od samego początku naszym priorytetem było zapewnienie najwyższej jakości leczenia. Nasza nieprzerwana, wieloletnia obecność na rynku jest dowodem na to, że udaje nam się osiągnąć nasz cel. To także gwarancja wiarygodności kliniki oraz powierzonego nam zaufania.

Nie spoczywamy na laurach. Nieustannie wychodzimy naprzeciw światowym standardom. Nasz personel medyczny stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i specjalizacjach w Polsce i za granicą. Dbamy również o właściwe wyposażenie gabinetów. Nowoczesne urządzenia stomatologiczne oraz innowacyjne rozwiązania to normalny standard naszego leczenia. Dzięki temu każdy wykonywany przez nas zabieg wyróżnia się maksymalną skutecznością oraz zapewnia komfort i bezpieczeństwo naszym Pacjentom. Bo w klinice Qualident każda leczona osoba jest Pacjentem premium.

Oferowany przez nas, szeroki zakres usług umożliwia kompleksową opiekę stomatologiczną. Obecność w naszym zespole lekarskim autorytetów w dziedzinie protetyki wpłynęła na szczególne wyspecjalizowanie się kliniki w tej dziedzinie stomatologii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów.
Gwarantujemy Państwu fachową pomoc w doborze odpowiedniego zabiegu jak i profesjonalne jego przeprowadzenie.

Nasze zabiegi


Lek. Adam Witkowski
Wizyta
Uzupełnij formularz i podaj preferowany termin, a my skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia wizyty!

  Formularz zgłoszeniowy

  komfort i bezpieczeństwo

  Zapraszamy do rejestracji wizyt. Gwarantujemy Państwu całkowite bezpieczeństwo oraz komfort leczenia, szczególnie w tak trudnych czasach w dobie pandemii.

  Dlaczego my

  opinie naszych pacjentów

  Opinie
  Umów wizytę