Qualident

Metamorfozy

ciesz się uśmiechem z nami

Wybielanie

Wybielanie żelem Prevdent przy użyciu lampy aktywacyjnej. Gorna lewa jedynka przed planowanym olicowaniem.

Korony

Korony pełnoceramiczne na podbudowie z tlenku cyrkonu od zębów 16 do 23, od górnej prawej szóstki do górnej lewej trojki. Zęby 24 oraz 25 górne lewe przedtrzonowce - wykonano leczenie kanałowe. Na dole korona na implancie odtwarzająca dolną lewą 6. W odcinku przednim korony porcelanowe na cyrkonie. Po prawej stronie most porcelanowy na cyrkonie odbudowujący brakujące zęby 5 i 6 oraz poprawiający estetykę, funkcjonalność i wytrzymałość 4 i 7.

Korony i protezy

W górnej części wykonana proteza częściowa ruchoma, elastyczna, bezklamrowa z zaczepami w kolorze dziąsła. Zęby zamówione na życzenie pacjentki. Posiadają unikalną, warstwową budowę jak w zębach naturalnych. Na dole korony pełnoceramiczne na podbudowie z tlenku cyrkonu. Most odtwarza brak dolnej czwórki.

Most protetyczny

Most w szczęce zamykający nieestetyczną przerwę po przetrwałym zębie mlecznym i poprawiający wygląd sąsiednich. Porcelana na cyrkonie.

Pacjent lat 25 z wrodzonymi zaburzeniami rozwojowymi anatomii zębów

Profilaktyka

Pacjentka zgłosiła się z zapaleniem dziąseł i krwawieniem podczas szczotkowania. Wykonano scaling, piaskowanie obu łuków w znieczuleniu, przestrzyknięcie kieszonek, fluoryzacje. Przeprowadzono instruktaż higieny i przedstawiono indywidualny plan leczenia.

Leczenie kanałowe

Przeprowadzono leczenie kanałowe z odbudową korony materiałami kompozytowymi.

Korony

Poprawa estetyki zębów górnych. Korony pełnoceramiczne na podbudowie z tlenku cyrkonu.

Protezy

Na górze proteza całkowita akrylowa, wzmacniana siatką. Na dole proteza szkieletowa uzupełniająca braki w odcinkach bocznych. Z przodu naturalne zęby pacjentki.

Dlaczego my

opinie naszych pacjentów

Opinie
Umów wizytę